İnstagram Takipçi Hilesi

2017-10-23 02:48:37


İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi
Sosyal medyada çok takipçisi olan kimselerin bunu nasıl yaptığını merak ediyorsanız İnstagram takipçi edinme konusundaki bu yazımızı dikkatlice okumanızı sizlere tavsiye ederiz. Bu yazıyı okuduktan sonra göreceksiniz ki aslında gördüklerinizin birçoğu gerçek değilmiş. 
Öncelikle belirtmek gerekir ki İnstagram gibi popüler sosyal medya platformlarında takipçi sayınızı paylaşım yaparak, paylaşımları beğenerek, yorum yaparak artırmanız son derece zordur. Zira çok emek gerektirir ve bununla birlikte de elde edeceğiniz takipçi sayıları da son derece sınırlıdır. Bu sebeple sizlere yazımızda birtakım hilelerden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bütçeniz müsait ise takipçi noktasında sıkıntı yaşamayacağınızı ifade edebiliriz. Bu kapsamda yine bütçenize bağlı olarak gerçek veya bot takipçiler elde etmeniz de mümkün olmaktadır. Şimdi bunlara bir değinelim.
Bot Takipçiler
Bütçeniz az ise takipçi sayınız çok görünsün diye bot takipçi satın alma yöntemine başvurabilirsiniz. Bu yöntemde takipçi sayınız artacak ancak paylaşımlarınıza beğeni ya da yorum gibi şeyler yapılmayacaktır. Bu da sosyal medyadan biraz anlayan kişiler tarafından fark edilebilecektir. Ancak amacınız sadece sayının çok görünmesi ise bu durumda sizlere bu yeterli olacaktır. 
Gerçek Takipçiler
Bütçeniz yeterli ise bu durumda gerçek takipçi satın almanızı sizlere önermekteyiz. Aylık olarak ödeme yapılan bu satın alma işlemlerinde istediğiniz sayıda gerçek takipçi satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. ödemeyi yapmanız halinde en kısa süre içerisinde hesabınızı aktif gerçek takipçiler takip edeceklerdir. Bu kapsamda bu takipçilerin paylaşımlarınıza beğeni ve yorum da yapacağını belirtelim. Böylelikle sayfanız dolu dolu olacaktır. Bu da sizin kısa sürede yükselişe geçmenize katkıda bulunacaktır. 
Kaç takipçi satın almak istediğinize göre paketler değişiklik göstermektedir. Bu sebeple çok sayıda takipçi isterseniz parasını da gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ancak şunu da belirtelim ki İnstagram takipçi hilesi sayesinde takipçi kitlenizin uyruklarını dahi belirleyebilmektesiniz. Örnek olarak verecek olursak hepsini Türk ya da hepsini yabancı uyruklu seçebilirsiniz. Böylelikle sayfanızın profiline uygun takipçi kitlesi de oluşturmuş olacaksınız. Bu yöntemin hesabınıza da herhangi bir zarar vermeyeceğini de gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Dolayısıyla sizler de kısa sürede başarı elde etmek için bu yöntemlere başvurabilirsiniz. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Kasma Yolları Neler? Takipçi kasma hilesi uzun zamandır ufak bir çevre tarafından kullanılıyordu. Günümüzde artık neredeyse ünlüler de dahil olmak üzere herkes instagram

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanımı

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanımı

İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Kullanılır? Instagram beğeni hilesi ile birlikte virüssüz spamsız fotoğraf beğendirmek artık daha kolay. Kredin bitince geçtiğimiz her 30 dakikada bir 50 beğeni

İnstagram Takipçi Hilesi Önemi

İnstagram Takipçi Hilesi Önemi

İnstagram takipçi hilesi sayesinde kişiler oldukça kolay bir şekilde İnstagram takipçisine sahip olabilirler. Bunun için internet sitemiz size hizmet sağlar. İnternet sitemizi takip ederek; dilediğiniz